GOTT NYTT ÅR
/Plogen
God Jul på dig!
Gott nytt P!
Gott nytt år hoppas på ett trevligt 2012
Gott nytt!
Lyssna här:
http://grooveshark.com/s/The+Aristocrats/3W6kRR?src=5
Låter som en familjefest någonstans i Hallands djupa skogar.
Mvh
INTERSPORT 13 DAGSCUP 7/1-12.
GRUPP A. GRUPP B. GRUPP C.
SBKW Ultras Brushorna Ferizaji
Kurdiska IF El Chinos Steve och Grabbarna
Veteranerna Kurdiska IF 2 FC Malmö
K-N-I-F-F De Tyngaste av de alla Laholmsgnagarna
FC Samba Ängelholms Young Boys FC Falkenberg
GRUPPSPEL. 12 Min/Match.
GRUPP.
09.00 SBKW Ultras-----Kurdiska IF A
09.15 Veteranerna-------K-N-I-F-F A
09.30 Brushorna--------El Chinos B
09.45 Kurdiska IF 2---------De Tyngaste av de alla B
10.00 Ferizaji---------Steve och Grabbarna C
10.15 FC Malmö--------Laholmsgnagarna C
10.30 FC Samba--------SBKW Ultras A
10.45 Kurdiska IF--------Veteranerna A
11.00 Ängelholms Young Boys-------Brushorna B
11.15 El Chinos--------Kurdiska IF 2 B
11.30 FC Falkenberg--------Ferizaji C
11.45 Steve och Grabbarna----FC Malmö C
12.00 K-N-I-F-F--------SBKW Ultras A
12.15 Kurdiska IF--------FC Samba A
12.30 De Tyngaste av de alla--------Brushorna B
12.45 El Chinos--------Ängelholms Young Boys B
13.00 Laholmsgnagarna------Ferizaji C
13.15 Steve och Grabbarna--------FC Falkenberg C
13.30 Veteranerna--------SBKW Ultras A
13.45 K-N-I-F-F--------FC Samba A
14.00 Kurdiska IF 2--------Brushorna B
14.15 De Tyngaste av de alla--------Ängelholms Young Boys B
14.30 FC Malmö--------Ferizaji C
14.45 Laholmsgnagarna------FC Falkenberg C
15.00 Kurdiska IF--------K-N-I-F-F A
15.15 FC Samba--------Veteranerna A
15.30 El Chinos--------De Tyngaste av de alla B
15.45 Ängelholms Young Boys--------Kurdiska IF 2 B
16.00 Steve och grabbarna------Laholmsgnagarna C
16.15 FC Falkenberg-------FC Malmö C
KVARTSFINAL. 15 min/match.
16.40 A 1 ---------Näst Bästa 3:an
17.00 B 2----------C 2
17.20 C 1----------A 2
17.40 B 1----------Bästa 3:an
SEMIFINAL. 15 min/match.
18.00 Segraren A 1/N.B 3:an--------B 2/C 2
18.20 Segraren C 1/A 2--------B 1/Bästa 3:an
FINAL. 15 min/match.
18.45